• Post author:

To już pewne! Pieniądze zagwarantowane!

WAŻNA INWESTYCJA DLA PACJENTÓW

Umowa podpisana. Ponad 1,25 mln zł na modernizację lądowiska przy mieleckim SOR

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu podpisał umowę z Ministerstwem Zdrowia na dofinansowanie modernizacji lądowiska przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

DOFINANSOWANIE
ponad 1,25 mln zł
WKŁAD POWIATU MIELECKIEGO
38 tys. zł

Inwestycja ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pacjentów oraz sprawnego działania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Modernizacja pozwoli dostosować lądowisko do nowych wymogów, poprawi bezpieczeństwo lądowań oraz umożliwi jeszcze sprawniejsze przyjmowanie śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

„To bardzo dobra wiadomość dla naszych pacjentów. Zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy, aby jak najszybciej sfinalizować tę inwestycję.”
– Paweł Pazdan, Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu

W najbliższym czasie rozpoczną się kolejne etapy realizacji inwestycji. O postępach prac będziemy informować na bieżąco.