Rozpoczyna się realizacja inwestycji „Kompleksowa modernizacja infrastruktury energetycznej Szpitala Specjalistycznego w Mielcu” dofinansowana w ramach (RFIL) ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego.

DOFINANSOWANIE ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych – 3 000 000,00 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI - 3 465 000,00 zł

Realizacja zadanie będzie podzielona na etapy.

W 1 etapie z wykorzystaniem kwoty przyznanej przez Prezesa Rady Ministrów w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, zostanie zrealizowany następujący zakres rzeczowy:

• wymiana i regulacja sieci c.w.u,
  • montaż zaworów termostatycznych podpionowych,
  • magnetyzery,
  • modernizacja sieci przesyłowych, c.o.,
  • instalacje fotowoltaiczne
  • termomodernizacja (cokoły i przyziemia seg. A.B.C,D,F),
  • wymiana okien tylko w seg. E,
  • wymiana oświetlenia na energooszczędne tylko w seg. J,
  • modernizacja instalacji wentylacji i klimatyzacji tylko na bloku operacyjnym.

Wdrożenie powyższych kompleksowych rozwiązań technicznych, technologicznych i funkcjonalnych poprawiających pracę infrastruktury energetycznej szpitala i wpływającej znacznie na obniżenie kosztów eksploatacji poprzez wprowadzenie rozwiązań oszczędzających energię cieplną i elektryczną.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.