Przypominamy, że w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu istnieje możliwość wykonania odpłatnego testu w kierunku SARS-CoV-2:
1. Test RT PCR (molekularny).
2. Szybki test antygenowy.

Wykonanie odpłatnego testu jest możliwe wyłącznie po:
- uprzednim umówieniu się telefonicznym (17 78 00 307) oraz
- dokonaniu odpowiedniej wpłaty na rachunek Szpitala  (nr 35 1020 4391 0000 6502 0170 1622).

Ceny:
- RT PCR (w języku polskim) 350 zł
- RT PCR (w języku angielskim) 400 zł
- Szybki test antygenowy (w języku polskim) 100 zł
- Szybki test antygenowy (w języku angielskim) 120 zł

UWAGA! W punkcie pobrań mieszczącym się przy Oddziale Zakaźnym należy okazać potwierdzenie dokonania wpłaty.

Odbiór wyniku testu możliwy on-line. Pacjent, w Punkcie Pobrań, w momencie rejestracji badania, może odebrać wydruk informacyjny, który zawiera numer badania i numer PIN wygenerowany przez system, oraz instrukcję odbioru wyniku on-line.

Link do strony z wynikami on-line: wynikilab.szpital.mielec.pl

BIP logoLogo ePUAPUE logo

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.