43 osóbki rozpoczęły życie w naszym szpitalu.
ODDZIAŁ NOWORODKOWY
W kwietniu powitaliśmy na świecie 43 nowych mieszkańców naszego regionu
Każde narodziny to wyjątkowy moment – pełen emocji, wzruszeń i radości. W kwietniu w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu na świat przyszło 23 dziewczynki oraz 20 chłopców.
Gratulujemy wszystkim rodzicom i dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają Państwo nasz szpital oraz personel Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Neonatologicznego.
Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić mamom i noworodkom bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz jak najlepsze warunki w tych pierwszych, wyjątkowych chwilach razem.
„Z ekipą Rodzę w Mielcu na czele – gratulujemy rodzicom i życzymy całym rodzinom dużo zdrowia, spokoju oraz wielu pięknych chwil.”