Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu składa podziękowania za gruntowną renowację 12 sztuk sprzętu medycznego. Usługę bezpłatnie wykonała firma Meritum24 Leś sp. z o.o. komandytowa z Ziempniowa.

Dzięki wsparciu firmy w mieleckim szpitalu odnowionych 11 wózków transportowych do przewożenia zwłok na potrzeby prosektorium oraz stół ginekologiczny do badań pacjentek, stanowiący wyposażenie Oddziału Ginekologicznego. Renowacja objęła usługę piaskowania oraz malowania proszkowego.

Przebieg prac renowacyjnych koordynowała Stacja Łóżek Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.