Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ we współpracy z Zespołem Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przy ul. Fredry 9 oraz Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym przy ul. Warzywnej 3 serdecznie zaprasza Wszystkie Panie na bezpłatne badania i konsultacje.

Dołączając się do akcji, będzie możliwość porozmawiania z pracownikami NFZ w sprawach związanych z leczeniem, ubezpieczeniem, programami profilaktycznymi i wieloma innymi.

Na kobiety czeka m.in. pomiar ciśnienia i glukozy, mammografia, konsultacje kosmetyczne, nauka samobadania piersi czy analiza składu ciała - BMI i tkanki tłuszczowej. Szczegóły oferty widoczne są na plakatach.