Już nie „powiatowy”, a „specjalistyczny”. Po oficjalnej zmianie nazwy mieleckiego szpitala, na nowe wymieniono także szyldy przy wejściach do lecznicy.

Nowe szyldy pojawiły się nad głównym wejściem do szpitala oraz na zadaszeniu wejścia do pawilonu 6-piętrowego. Zadanie, zgodnie z rozstrzygnięciami postępowania, zrealizowało Studio Reklamy Artcco z Sędziszowa Małopolskiego.

Przypomnijmy. Zmiana nazwy lecznicy była związana m.in. z zakwalifikowaniem szpitala do trzeciego stopnia tzw. „sieci szpitali”. Uchwałę zmieniającą statut, a tym samym nazwę szpitala z „powiatowego” na „specjalistyczny”, podjęła Rada Powiatu Mieleckiego w dniu 29 grudnia 2017 roku. Nowa nazwa obowiązuje od 1 stycznia 2018 roku.