Leon to pierwszy mieszkaniec powiatu mieleckiego urodzony w 2019 roku, a Celinka jest pierwszą rodowitą mielczanką. Wizyty nowonarodzonym dzieciom złożyli: starosta mielecki i prezydent Mielca.

Mały Leon przyszedł na świat 1 stycznia 2019 r. kilka minut po godzinie trzeciej. Już dzień później odwiedzili go starostowie Stanisław Lonczak i Andrzej Bryła, życząc zdrowia i uśmiechu, a także pozostawiając nowonarodzonemu chłopcu symboliczną wyprawkę.

Prezentów nie brakowało też w czwartek, 3 stycznia. Wtedy w szpitalu pojawił się prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, który osobiście chciał przywitać pierwszą urodzoną w 2019 roku mielczankę Celinę. Dziewczynka urodziła się 2 stycznia wczesnym popołudniem.

Więcej zdjęć na Facebooku.