Ze względów lokalowych kończymy akcję „Przytulanka na odwagę”. W imieniu dyrekcji szpitala, załogi Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz naszych małych pacjentów serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Skala zainteresowania zbiórką pluszaków przerosła nasze oczekiwania. Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe zbiórka została zakończona dziś, tj. 28 grudnia.

Serdecznie dziękujemy osobom i instytucjom, które nas wsparły. Wszystkich, którzy do końca miesiąca planowali przekazać nam maskotki, zachęcamy do wsparcia podobnych inicjatyw realizowanych przez szpitale w regionie.