Starostowie Stanisław Lonczak i Andrzej Bryła odwiedzili małych pacjentów Oddziału Dziecięcego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Jak na 6 grudnia przystało, nie obyło się bez podarunków! Starostowie – w imieniu Św. Mikołaja – przekazali przebywającym w szpitalu dzieciom i ich rodzicom drobiazgi, które z pewnością uprzyjemnią pobyt w lecznicy. Jednocześnie życzyli małym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia oraz wielu radości, jakie przyniesie za sobą okres Świąt Bożego Narodzenia.