Specjalnie dla najmłodszych pacjentów naszego szpitala w piątek, 7 grudnia, zorganizowane zostanie spotkanie ze św. Mikołajem oraz przedstawienie teatralne.

Mikołajki rozpoczną się w piątek o godz. 11:30 na świetlicy Oddziału Dziecięcego. Mali pacjenci wraz z rodzicami będą mogli obejrzeć spektakl teatralny pt. "Niezwykłe przypadki niesfornej Agatki, czyli spotkanie ze świętym Mikołajem". Na tym jednak nie koniec niespodzianek - jak na Mikołajki przystało, tuż po zakończeniu przedstawienia św. Mikołaj rozda dzieciom prezenty.

Sponsorem prezentów i spektaklu jest firma Kronospan.

Zapraszamy pacjentów i ich rodziców!