W mieleckim Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu wykonano dziś zdjęcia do programu „Wprowadzamy zmiany”.

Program zostanie poświęcony najważniejszym inwestycjom realizowanym przez samorząd Powiatu Mieleckiego. Pośród licznych zadań znalazły się trzy przedsięwzięcia szpitalne, o których w materiale opowiedziała Wioletta Żelazko – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa.

Część nagrań zrealizowano na nowym Oddziale Chirurgii Naczyniowej. Pomieszczenia zostały wyremontowane za kwotę przeszło miliona złotych, a całość inwestycji sfinansował Powiat Mielecki.

W programie widzowie zobaczą także relację ekipy telewizyjnej z inwestycji realizowanych obecnie w obrębie szpitala. To warta blisko 15 milionów złotych rozbudowa bloku operacyjnego oraz remont pomieszczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Emisję programu zaplanowano na koniec sierpnia br.