KOMUNIKAT Dyrekcji Szpitala ws. sporu zbiorowego

W dniu 6 lipca br. odbyła się pierwsza sesja postępowania mediacyjnego w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu dotycząca sporu zbiorowego złożonego przez związki zawodowe w dniu 16 kwietnia br. Zakładowe organizacje związkowe wniosły o zebranie i udzielenie informacji związanych z wyliczeniem kosztów realizacji postulatów zawartych w sporze zbiorowym oraz dotyczących liczby pracowników administracyjnych zatrudnionych w szpitalu we wskazanym czasie.

Termin następnej sesji mediacyjnej ustalono na 31 lipca br.