Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu był organizacyjnym partnerem Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbyło się w czwartek, 19 kwietnia.

Podczas targów szpital zaprezentował się na dwóch stoiskach. Na pierwszym z nich odwiedzający targi mogli dokonać m.in. pomiarów ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, a także uzyskać informacje związane z działalnością poszczególnych oddziałów szpitala. Drugie stoisko przygotowali rehabilitanci, którzy – oprócz porad i konsultacji – oferowali mielczanom próbki różnego rodzaju zabiegów.

Drugą edycję Targów Pracy Powiatu Mieleckiego zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu we współpracy z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP w Rzeszowie oraz Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu. Dla wszystkich odwiedzających targi pracy były szansą osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami oraz okazją do bezpośredniej rozmowy z rekruterami największych mieleckich firm o ugruntowanej pozycji na rynku. W trakcie rozmów mieszkańcy poznawali potrzeby kadrowe lokalnych przedsiębiorców, a także wymagania stawiane przyszłym kandydatom do pracy. Wszyscy pracodawcy chętnie odpowiadali na pytania oraz udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

Targi zgromadziły ponad 40 wystawców i kilka tysięcy odwiedzających.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/SzpitalMielec/