Oferta na Dzień Kobiet spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

W zaledwie pół godziny wyczerpały się wolne miejsca na badania profilaktyczne dla kobiet, które z okazji Dnia Kobiet zaproponował Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu wraz z samorządem Powiatu Mieleckiego. – Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszą ofertą. Niezmiernie cieszy nas to, że mieszkanki powiatu doceniają istotną rolę profilaktyki. Liczymy, że w przyszłości uda nam się podjąć kolejne przedsięwzięcia, które umożliwią zainteresowanym darmową diagnostykę – mówi Leszek Kwaśniewski, dyrektor Szpitala Specjalistycznego.

Przypomnijmy. Darmowe badania przeznaczone będą dla 50 kobiet, które jako pierwsze zarejestrowały swój udział. Cytologie odbędą się w sobotę, 10 ,marca, o godzinach wyznaczonych poprzez telefoniczną rejestrację.