W sobotę, 17 lutego, w mieleckim szpitalu odbędzie się Dzień Otwarty Rehabilitacji. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z darmowych zabiegów i konsultacji z fizjoterapeutami.

Dzień Otwarty Rehabilitacji potrwa od godziny 8:00 do godziny 12:00. W tym czasie mieszkańcy powiatu mieleckiego będą mogli skorzystać z szeregu zabiegów, w tym: masażu, terapii manualnej, tapingu, zabiegów fizykoterapii (laser, magnetronik, solux, prądy), terapii przeciwbólowej za pomocą aparatu INDIBA oraz komputerowego badania ustawienia stóp.

Limit miejsc na poszczególne zabiegi jest ograniczony. Osoby zainteresowane proszone są o uprzednią rejestrację pod numerem telefonu 509 352 615. Warunkiem skorzystania z darmowego zabiegu będzie podpisanie przez pacjenta zgody.

Zapraszamy do udziału!

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu