Zapraszamy na badania rezonansem magnetycznym do pracowni LUX MED Diagnostyka w Mielcu na terenie Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego. Badania wykonujemy za pomocą nowoczesnego aparatu Siemens Magnetom Avanto 1,5T.

Pacjenci mogą wykonać badanie w ciągu 48 godzin od rejestracji, a wyniki odebrać online, bez konieczności ponownej wizyty w placówce.

Badania wykonujemy w ramach kontraktu z NFZ oraz odpłatnie.

Umówienie wizyty jest możliwe pod numerem 22 880 90 80.

Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 oraz w drugą i czwartą sobotę miesiąca od 8:00 do 12:00.

Wykonujemy szeroki zakres badań rezonansu magnetycznego:

•       badania neurologiczne (mózgowie, rdzeń kręgowy, wszystkie odcinki kręgosłupa, dyfuzja i perfuzja mózgu)

•       badania ortopedyczne (stawy, kości, mięśnie, ścięgna, więzadła, tkanki miękkie, obrazowanie - mapowanie chrząstki)

•       badania narządów jamy brzusznej (ocena narządów miąższowych: wątroba, trzustka, śledziona, nerki, nadnercza, ocena dróg żółciowych)

•       badania narządów miednicy mniejszej (pęcherz moczowy, gruczoł krokowy, macica, jajniki)

•       badania końcowego odcinka jelita grubego

•       badania narządów klatki piersiowej (ściana klatki piersiowej, śródpiersie - np. ocena węzłów chłonnych)

•       badania naczyniowe (angiografia) – w zależności od potrzeb bez lub z kontrastem (naczynia mózgowe, naczynia jamy brzusznej i kończyn)

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu