Wraz z początkiem grudnia rozpoczął działalność profil Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w portalu społecznościowym Facebook. Zachęcamy do odwiedzania strony!

Na facebookowym profilu szpitala będą publikowane najświeższe i najważniejsze informacje związane z działalnością placówki,  a także galerie zdjęć dokumentujące realizowane w niej inwestycje i organizowane akcje.

Liczymy, że nowy kanał komunikacyjny ułatwi pacjentom wyszukiwanie przydatnych dla nich informacji i komunikatów, a także pozwoli poszerzyć grono odbiorców informacji związanych z codziennym funkcjonowaniem lecznicy.

Budowanie naszej marki na Facebooku nie będzie jednak możliwe bez czytelników, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu, przeglądania publikowanych postów i udostępniania ich na swoich tablicach.

Profil facebookowy Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego dostępny jest pod linkiem: https://www.facebook.com/SzpitalMielec/

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu