W środę, 6 grudnia, na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu pojawił się Święty Mikołaj. Towarzyszyli mu wolontariusze i sponsorzy prezentów.

Wizyta Świętego Mikołaja była zwieńczeniem akcji zainicjowanej przez Fundację PZU. - Wolontariusze odwiedzali oddział dziecięcy w mieleckim szpitalu od początku grudnia. Jako animatorzy wolnego czasu proponowali dzieciom różne atrakcje i warsztaty, w szczególności artystyczne.

Również w środę, 6 grudnia, wolontariusze z Fundacji PZU pojawili się w szpitalu, by towarzyszyć Świętemu Mikołajowi. Wraz z nim rozdawali dzieciom paczki ufundowane przez firmę Kronospan. Sponsor wydarzenia, oprócz podarunków dla dzieci, ufundował też inne prezenty dla całego oddziału: krzesła do karmienia dla dzieci, a także czajnik i mikrofalówkę do nowo utworzonego pomieszczenia socjalnego dla rodziców małych pacjentów.

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu