Drogi Pacjencie❗️ Masz skierowanie na zabieg usunięcia ZAĆMY i nie chcesz dłużej zwlekać? Zaufasz tylko specjalistom o niekwestionowanej renomie? Okuliści światowej klasy operują w Szpitalu Specjalistycznym im. Biernackiego w Mielcu!

Nasz Oddział Chirurgii Jednego Dnia nie kumuluje kolejek, sprawnie kwalifikuje do zabiegu i przeprowadza operacje na bieżąco. Pacjent przychodzi na zabieg danego dnia, zostaje zoperowany i wychodzi po kilku godzinach do domu. Potem następuje kontrola - po 14 dniach od operacji. W Mielcu operuje zespół profesora medycyny Roberta Rejdaka. To jeden z najwybitniejszych okulistów w Europie, kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej z Pododdziałem Okulistyki Dziecięcej Katedry Okulistyki UM w Lublinie. Specjalizuje się w zakresie chirurgii zaćmy, chirurgii witreoretinalnej ciała szklistego i siatkówki.
▶️ Oddział Chirurgii Jednego Dnia mieleckiego Szpitala udziela świadczeń zdrowotnych w
❗️piątek: 15:00 - 20:00.
📒Informacje i rejestracja:
📞17 780 01 24, tel. kom.: +48 884 890 400:
sobota: 8:00- 13:00,
niedziela: 8:00-13:00.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.