Darmowe konsultacje medyczne oraz przydatne badania czekały na odwiedzających Targi Pracy Powiatu Mieleckiego we wtorek, 16 kwietnia. Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego był partnerem wydarzenia.

Podczas targów szpital zaprezentował się na dwóch stoiskach. Na pierwszym z nich odwiedzający targi mogli dokonać m.in. pomiarów ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, a także uzyskać informacje związane z działalnością poszczególnych oddziałów szpitala. Drugie stoisko przygotowali rehabilitanci, którzy – oprócz porad i konsultacji – oferowali mielczanom zabieg fali uderzeniowej, wskazany w szczególności na bóle mięśniowe i problemy kostne.

Trzecią edycję Targów Pracy Powiatu Mieleckiego zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu we współpracy z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP w Rzeszowie oraz Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu. Dla wszystkich odwiedzających targi pracy były szansą osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami oraz okazją do bezpośredniej rozmowy z rekruterami największych mieleckich firm o ugruntowanej pozycji na rynku. W trakcie rozmów mieszkańcy poznawali potrzeby kadrowe lokalnych przedsiębiorców, a także wymagania stawiane przyszłym kandydatom do pracy. Wszyscy pracodawcy chętnie odpowiadali na pytania oraz udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

Więcej zdjęć na Facebooku: www.facebook.com/SzpitalMielec

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.