W Starostwie Powiatowym w Mielcu, we wtorek, 19 marca, odbyła się konferencja prasowa dotycząca aktualnej sytuacji finansowej Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Udział w konferencji prasowej wzięli: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz oraz Główna Księgowa Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Ewa Kiełbasa.
Konferencję otworzył Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który poinformował o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora szpitala oraz pokrótce opisał narastającą stratę mieleckiej lecznicy.
Głos zabrali także: Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz i Główna Księgowa Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu Ewa Kiełbasa.
Wypowiedzi z konferencji do odsłuchania pod linkiem: https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/o-sytuacji-finansowej-szpitala-na-konferencji-646.html

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.