Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ we współpracy z Zespołem Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie przy ul. Fredry 9 oraz Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym przy ul. Warzywnej 3 serdecznie zaprasza Wszystkie Panie na bezpłatne badania i konsultacje.

Dołączając się do akcji, będzie możliwość porozmawiania z pracownikami NFZ w sprawach związanych z leczeniem, ubezpieczeniem, programami profilaktycznymi i wieloma innymi.

Na kobiety czeka m.in. pomiar ciśnienia i glukozy, mammografia, konsultacje kosmetyczne, nauka samobadania piersi czy analiza składu ciała - BMI i tkanki tłuszczowej. Szczegóły oferty widoczne są na plakatach.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.