W imieniu Dyrekcji i Pracowników Szpitala Specjalistycznego w Mielcu
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Niech Zmartwychwstanie Pańskie będzie dla Państwa źródłem radości i nadziei,
a rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole zaowocują poczuciem szczęścia i wiosennego optymizmu.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.