Tylko w lipcu na oddziale położniczo-noworodkowym mieleckiego szpitala na świat przyszło 98 maluszków, a w sierpniu – 85 - To właśnie te liczby motywują nas do pracy – podkreślał podczas dzisiejszego otwarcia wyremontowanego obiektu Zbigniew Torbus, p.o. dyrektora placówki.

- Bardzo chcielibyśmy, by nowe warunki, które proponujemy dziś pacjentkom przyczyniały się do dalszego wzrostu liczby porodów w naszym szpitalu. Wierzymy, że świętujemy dziś otwarcie nie tylko wyremontowanego oddziału, ale przede wszystkim otwarcie nowego etapu w funkcjonowaniu mieleckiego szpitala – mówił starosta mielecki Stanisław Lonczak.

To właśnie powiatowy samorząd był inwestorem, który na remont oddziału, z budżetu powiatu, przeznaczył kwotę ponad miliona złotych.

Swojej nowej odsłony oddział doczekał się po 23 latach funkcjonowania w obecnym miejscu. Co może dziś zaoferować pacjentkom? To w szczególności komfortowe jedno- i dwuosobowe sale oraz umieszczone w każdej z nich węzły sanitarne.

(FB: Powiat Mielecki)

BIP logoLogo ePUAPUE logo

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.