Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość dalszego rozwoju i dokształcania
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • dogodną formę zatrudnienia – umowę o pracę/ umowę cywilno-prawną

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 17 780 01 31 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.