Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu zatrudni na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin diagnostów laboratoryjnych. Wymagania podstawowe:
1. Aktualne prawo wykonywania zawodu, PWZDL;
2. Diagnosta Laboratoryjny posiadający uprawnienia serologiczne oraz do autoryzacji wyników lub chętny do ich uzyskania.

Kontakt tel. 17 78 00 131