Szanowni Pacjenci

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szpitala nr 150/2019, dzień 17.08.2020r. jest dniem wolnym od pracy (za 15.08.2020 r.)

Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szpitala

Od dnia 23.03.2020 r. do odwołania zmieniają się dotychczasowe zasady rejestracji na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna.

Wszystkie porady lekarskie NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane w trybie porady telefonicznej.

Od dnia 16 marca 2020 roku, wstrzymuje się do odwołania przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Każdy pacjent powinien skorzystać z Porady Telefonicznej.

Od dnia 13 marca 2020 roku wstrzymuje się przyjęcia i zabiegi planowe. Realizowane będą natomiast procedury medyczne w trybie pilnym.

Z dniem 5 marca 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wprowadza się całkowity zakaz wstępu na teren szpitala dla osób odwiedzających pacjentów oraz innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu.

↑ Włącz dźwięk

Odcinek 11 - Prostata - Jakie są możliwości leczenia schorzeń prostaty?

Odcinek 10 - Prostata - Ogromna wartość badań profilaktycznych!

Odcinek 9 - Kiedy na SOR, a kiedy do lekarza rodzinnego?

Odcinek 8 - Zaćma - leczenie operacyjne

Odcinek 7 - Dr Andrzej Wrona Konsultantem Wojewódzkim!

Odcinek 6 - Zaćma - U kogo może wystąpić i jakie są jej główne objawy?

Odcinek 5 - Z karetki na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym bez kolejki?

Odcinek 4 - Nowy Dyrektor ds. Lecznictwa w mieleckim szpitalu!

Odcinek 3 - Mieleckie poradnie szpitalne w nowym miejscu

Odcinek 2 - Co to jest triaż?

Odcinek 1 - Uwolniony kontrakt na endoprotezy

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.