Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.

» Zobacz film

Wypoczęci po wakacjach? To zatem najlepszy czas, aby zgromadzoną energię wykorzystać najlepiej jak się da: np. na zadbanie o siebie! Oto jedna ze świetnych okazji: w mieleckim szpitalu wykonujemy darmowe badania w kierunku tętniaka aorty brzusznej. Są dostępne dla osób w wieku 65 lat i powyżej, u których stwierdzono co najmniej trzy czynniki ryzyka sercowo-naczyniowego spośród następujących czynników:

1) choroba wieńcowa;

2) palenie tytoniu;

3) nadciśnienie tętnicze;

4) hiperlipidemia;

5) płeć męska.

Badania przesiewowe w mieleckim szpitalu wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-14:30 na Oddziale Chirurgii Naczyniowej.
Zapisów na badania można dokonywać pod numerem telefonu 0-17 78 00 302 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-10:00.