WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że dnia 16 sierpnia 2019 roku (piątek) Rejestracja Poradni Specjalistycznych Szpitala Specjalistycznego w Mielcu będzie funkcjonować do godziny 14.30

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.

» Zobacz film

Szpitalny punkt pobrań materiału do badań zmienia swoje miejsce! Chodzi o podwyższenie komfortu pacjenta.

Teraz w budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Od wielu lat pacjenci czekający np. na pobranie krwi, szczególnie kobiety w ciąży, narzekają, że w szpitalnym punkcie pobrań nie ma odpowiednich warunków. Brak klimatyzacji, świeżego powietrza, duszno i ciasno – to powodowało, że samopoczucie pacjentów gwałtownie się pogarszało. – Wraz z oddaniem do użytku nowego budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej pojawiła się szansa rozwiązania tego problemu. Już 31.05. (piątek) nastąpi zmiana lokalizacji punktu pobrań materiału do badań wykonywanych w laboratoriach: Analitycznym, Mikrobiologicznym i Serologicznym – zapowiada Józef Więcław, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.

Punkt pobrań od najbliższego piątku będzie się mieścić w budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Nie powinno być żadnych trudności z trafieniem do celu: wejście prowadzi prosto z zewnątrz, dokładnie tak jak do pomieszczeń Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej (nie przez SOR).

Pobieranie materiału do badań od pacjentów ambulatoryjnych będzie możliwe codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.00. Wydawanie wyników z Laboratorium Analitycznego, Mikrobiologicznego i Serologicznego odbywać się będzie również w punkcie pobrań codziennie od poniedziałku do piątku, ale w godz. 7.00-17.00 – Mamy nadzieję, że ponieważ pomieszczenia są o wiele lepiej wentylowane i przestronniejsze, oczekiwanie nie będzie wywoływać u pacjentów znacznego dyskomfortu, a cała procedura pobierania materiału do badań zostanie usprawniona – mówi Józef Więcław, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.