Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, wspólnie z Urzędem Miejskim w Mielcu, realizuje program profilaktycznych badań kolonoskopowych. To opcja bezpłatnej profilaktyki skierowana do osób w wieku od 66 do 70 roku życia, które zamieszkują na terenie miasta Mielca.

Badania kolonoskopii finansowane są z budżetu miasta Mielca w ramach uchwalonego „Programu profilaktycznych badań kolonoskopowych dla mieszkańców miasta Mielca na lata 2018 – 2019” .

Nieodpłatne badania w znieczuleniu, poprzedzone każdorazowo badaniem lekarskim kwalifikującym do jego przeprowadzenia  można wykonać po wcześniejszej rejestracji (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 14:00) pod numerem telefonu 504 196 732.