Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu po raz kolejny przyjął rolę partnera Targów Pracy Powiatu Mieleckiego organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu. Organizatorzy tego wydarzenia, a także jego honorowi patroni, podziękowali lecznicy za udział w targach oraz wkład i zaangażowanie w ich organizację i promocję.

Przypomnijmy. Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbyły się 16 kwietnia br. w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Szpital zaprezentował się wówczas na dwóch stoiskach. Na pierwszym z nich odwiedzający targi mogli dokonać m.in. pomiarów ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, a także uzyskać informacje związane z działalnością poszczególnych oddziałów szpitala. Drugie stoisko przygotowali rehabilitanci, którzy – oprócz porad i konsultacji – oferowali mielczanom zabieg fali uderzeniowej, wskazany w szczególności na bóle mięśniowe i problemy kostne.

Trzecią edycję Targów Pracy Powiatu Mieleckiego zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu we współpracy z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP w Rzeszowie oraz Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu. Dla wszystkich odwiedzających targi pracy były szansą osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami oraz okazją do bezpośredniej rozmowy z rekruterami największych mieleckich firm o ugruntowanej pozycji na rynku. W trakcie rozmów mieszkańcy poznawali potrzeby kadrowe lokalnych przedsiębiorców, a także wymagania stawiane przyszłym kandydatom do pracy. Wszyscy pracodawcy chętnie odpowiadali na pytania oraz udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

Jak podkreślili organizatorzy wydarzenia, obecność Szpitala przyczyniła się do sukcesu tegorocznych targów oraz ugruntowania pozycji tej imprezy - jako jednego z najważniejszych wydarzeń branży HR na lokalnym rynku pracy.