Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szpitala

Od dnia 23.03.2020 r. do odwołania zmieniają się dotychczasowe zasady rejestracji na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna.

Wszystkie porady lekarskie NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane w trybie porady telefonicznej.

Od dnia 16 marca 2020 roku, wstrzymuje się do odwołania przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Każdy pacjent powinien skorzystać z Porady Telefonicznej.

Od dnia 13 marca 2020 roku wstrzymuje się przyjęcia i zabiegi planowe. Realizowane będą natomiast procedury medyczne w trybie pilnym.

Z dniem 5 marca 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wprowadza się całkowity zakaz wstępu na teren szpitala dla osób odwiedzających pacjentów oraz innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu.

↑ Włącz dźwięk

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu po raz kolejny przyjął rolę partnera Targów Pracy Powiatu Mieleckiego organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu. Organizatorzy tego wydarzenia, a także jego honorowi patroni, podziękowali lecznicy za udział w targach oraz wkład i zaangażowanie w ich organizację i promocję.

Przypomnijmy. Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbyły się 16 kwietnia br. w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Szpital zaprezentował się wówczas na dwóch stoiskach. Na pierwszym z nich odwiedzający targi mogli dokonać m.in. pomiarów ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi, a także uzyskać informacje związane z działalnością poszczególnych oddziałów szpitala. Drugie stoisko przygotowali rehabilitanci, którzy – oprócz porad i konsultacji – oferowali mielczanom zabieg fali uderzeniowej, wskazany w szczególności na bóle mięśniowe i problemy kostne.

Trzecią edycję Targów Pracy Powiatu Mieleckiego zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu we współpracy z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP w Rzeszowie oraz Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu. Dla wszystkich odwiedzających targi pracy były szansą osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami oraz okazją do bezpośredniej rozmowy z rekruterami największych mieleckich firm o ugruntowanej pozycji na rynku. W trakcie rozmów mieszkańcy poznawali potrzeby kadrowe lokalnych przedsiębiorców, a także wymagania stawiane przyszłym kandydatom do pracy. Wszyscy pracodawcy chętnie odpowiadali na pytania oraz udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

Jak podkreślili organizatorzy wydarzenia, obecność Szpitala przyczyniła się do sukcesu tegorocznych targów oraz ugruntowania pozycji tej imprezy - jako jednego z najważniejszych wydarzeń branży HR na lokalnym rynku pracy.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.