Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu jest partnerem Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia w godzinach 11:00-16:00. Prezentujemy godzinowy program targów oraz atrakcje, z których będą mogli skorzystać wszyscy odwiedzający!

Termin i miejsce:
16 kwietnia 2019 roku, w godzinach od 11:00 do 16:00,  Aula Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, ul. Jagiellończyka 3

Program:
11:00 do 11:15 – Uroczyste otwarcie Targów Pracy Powiatu Mieleckiego 2019 z udziałem zaproszonych gości, powitanie uczestników i wystawców – Aula ZST w Mielcu, stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu.
11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk wystawców dla odwiedzających Targi. Prezentacja firm, propozycji miejsc pracy oraz rekrutacja na wolne miejsca pracy - Aula ZST w Mielcu.
11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk partnerów dla odwiedzających Targi.
Prezentacja Partnerów oraz przygotowanych atrakcji jak: Quizy i konkursy z nagrodami: Quiz wiedzy lotniczej, Quiz „Sprawdź Jak Dobrze Znasz Angielski", symulatory lotów, pokaz ratownictwa medycznego, możliwość zrobienia sobie profesjonalnego makijażu biznesowego oraz profesjonalnego zdjęcia do CV, pomiar i analiza składu ciała, porady dietetyka i fizjoterapeuty, terapia manualna kręgosłupa, badanie komputerowe stóp i zabiegi za pomocą fali uderzeniem, pokazy magii i iluzji oraz wiele innych – korytarz przy Auli ZST w Mielcu.
Jeśli skończyły Ci się CV u nas zupełnie za darmo wydrukujesz lub skserujesz swoje dokumenty aplikacyjne – korytarz przy Sali 65 ZST w Mielcu „Strefa Ksero".
12:00 – Briefing prasowy - korytarz przy Auli ZST w Mielcu „Ścianka Wystawców".

PONADTO:
Sala nr 64 ZST w Mielcu
11:30 do 15:30 – „Profesjonalne CV i list motywacyjny" – możliwość skonsultowania swojego CV i listu motywacyjnego z doradcami zawodowymi. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, co poprawić w Twoim CV, by było idealne.
Sala nr 66 ZST w Mielcu
11:45 do 12:45 – „Spotkanie z przedsiębiorczością" – warsztaty podczas, których poznasz:
- narzędzia wsparcia oferowane przez Powiatowy Urząd Pacy w Mielcu i Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej,
- historię i doświadczenia firm, które skorzystały ze wsparcia na prowadzenie działalności gospodarczej udzielonego przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu.
Sala nr 65 ZST w Mielcu
13:35 do 14:35 – „Pracodawca  Urząd  Pracownik - możliwości w kontekście zmian", warsztaty podczas, których poznasz:
- usługi oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu w świetle zmian zachodzących na rynku pracy, w tym doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, zatrudnianie cudzoziemców, szkolenia, Krajowego Funduszu Społecznego oraz dotacje,
 - możliwości pozyskania środków i pracowników jakie oferują Nasi Partnerzy.
14.35 do 15:35 – Indywidualne konsultacje z prelegentami.
16:00 Pożegnanie gości i zakończenie Targów Pracy Powiatu Mieleckiego