Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szpitala

Od dnia 23.03.2020 r. do odwołania zmieniają się dotychczasowe zasady rejestracji na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna.

Wszystkie porady lekarskie NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane w trybie porady telefonicznej.

Od dnia 16 marca 2020 roku, wstrzymuje się do odwołania przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Każdy pacjent powinien skorzystać z Porady Telefonicznej.

Od dnia 13 marca 2020 roku wstrzymuje się przyjęcia i zabiegi planowe. Realizowane będą natomiast procedury medyczne w trybie pilnym.

Z dniem 5 marca 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wprowadza się całkowity zakaz wstępu na teren szpitala dla osób odwiedzających pacjentów oraz innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu.

↑ Włącz dźwięk

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu po raz kolejny będzie partnerem Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim osobom zainteresowanym znalezieniem lub zmianą pracy. W trakcie targów można bezpośredniego porozmawiać z pracodawcami oraz dowiedzieć się jakie są oczekiwania poszczególnych firm a także dopytać jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują przyszłym pracownikom.

Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

Jak informują organizatorzy na targach pracy będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych branż działających na terenie powiatu mieleckiego i nie tylko. Swoje oferty oraz planowane rekrutacje będą prezentować między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji między innymi quizy i konkursy z nagrodami, loty na symulatorze śmigłowca Black Hawk, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego oraz ciekawe warsztaty przedsiębiorczości dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak co roku będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco!

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.