Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu po raz kolejny będzie partnerem Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim osobom zainteresowanym znalezieniem lub zmianą pracy. W trakcie targów można bezpośredniego porozmawiać z pracodawcami oraz dowiedzieć się jakie są oczekiwania poszczególnych firm a także dopytać jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują przyszłym pracownikom.

Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

Jak informują organizatorzy na targach pracy będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych branż działających na terenie powiatu mieleckiego i nie tylko. Swoje oferty oraz planowane rekrutacje będą prezentować między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji między innymi quizy i konkursy z nagrodami, loty na symulatorze śmigłowca Black Hawk, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego oraz ciekawe warsztaty przedsiębiorczości dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak co roku będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco!