Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szpitala

Szanowni Pacjenci Pracowni RTG, Tomografii Komputerowej, USG

W celu minimalizacji ryzyka transmisji wirusem SARS-CoV-2, NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo.

W związku z powyższym Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu od dnia 23.03.2020 r. zmienia do odwołania dotychczasowe zasady rejestracji na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej:

1.  Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna w celu ustalenia daty i godziny wykonania badania ambulatoryjnego.

2. W przypadku pacjentów z SOR-u, oddziału, poradni także obowiązuje rejestracja telefoniczna w celu ustalenia godziny wykonania badania.

3. Pacjenci mający wcześniej ustalony termin badania Tomografii Komputerowej, potwierdzają telefonicznie chęci wykonania badania i ustalenia godziny wykonania lub przesuwają jego wykonanie na późniejszym terminie.

Rejestracja Zakładu Diagnostyki Obrazowej tel. 17 78 00 214

Rejestracja na badania ambulatoryjne w godzinach 7:00 do 17:00

Rejestracja USG tel. 17 78 00 213 w godzinach 7:00 do 14:00

Uwaga!

Pacjent, który nie będzie wcześniej zarejestrowany telefonicznie, nie będzie przyjęty.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną COVID-19, wytycznymi Ministra Zdrowia i Głównego Insektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo Wasze i personelu wszystkie porady lekarskie NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane w trybie porady telefonicznej. Jeśli z porady telefonicznej wynikać będzie konieczność osobistego zbadania pacjenta to umawiana będzie porada osobista na wyznaczoną godzinę. Wszystkie porady pielęgniarskie będą udzielone tylko po wcześniejszej rejestracji i uzgodnieniu godziny przyjęcia. Numer telefonu LEKARZ - 17 78 00 122, PIELĘGNIARKA WYJAZDOWA - 500 131 962, 500 210 839, 500 209 147.
Od dnia 16 marca 2020 roku, wstrzymuje się do odwołania przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Pacjent z objawami infekcji powinien telefonicznie przełożyć poradę na inny termin. Każdy pacjent zgłaszający chęć wizyty najpierw powinien skorzystać z Porady Telefonicznej.
Od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych czynny jest od godziny 7.00 do godziny 14.35. Laboratorium wykonuje tylko badania ze skierowaniem lekarskim. Ograniczenie jest związane z minimalizowaniem ryzyka zakażenia Koronawirusem COVID-19.
Informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną COVID-19, w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wstrzymuje się przyjęcia i zabiegi planowe. Realizowane będą natomiast procedury medyczne w trybie pilnym.
Z dniem 5 marca 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wprowadza się całkowity zakaz wstępu na teren szpitala dla osób odwiedzających pacjentów oraz innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu.

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu po raz kolejny będzie partnerem Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim osobom zainteresowanym znalezieniem lub zmianą pracy. W trakcie targów można bezpośredniego porozmawiać z pracodawcami oraz dowiedzieć się jakie są oczekiwania poszczególnych firm a także dopytać jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują przyszłym pracownikom.

Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

Jak informują organizatorzy na targach pracy będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych branż działających na terenie powiatu mieleckiego i nie tylko. Swoje oferty oraz planowane rekrutacje będą prezentować między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji między innymi quizy i konkursy z nagrodami, loty na symulatorze śmigłowca Black Hawk, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego oraz ciekawe warsztaty przedsiębiorczości dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak co roku będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco!