Ważne informacje dotyczące funkcjonowania szpitala

Od dnia 23.03.2020 r. do odwołania zmieniają się dotychczasowe zasady rejestracji na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej. Obowiązuje tylko rejestracja telefoniczna.

Wszystkie porady lekarskie NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ będą udzielane w trybie porady telefonicznej.

Od dnia 16 marca 2020 roku, wstrzymuje się do odwołania przyjęcia w poradniach specjalistycznych. Każdy pacjent powinien skorzystać z Porady Telefonicznej.

Od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania Punkt Pobrań Badań Laboratoryjnych czynny jest od godziny 7.00 do godziny 14.35. Laboratorium wykonuje tylko badania ze skierowaniem lekarskim.

Od dnia 13 marca 2020 roku wstrzymuje się przyjęcia i zabiegi planowe. Realizowane będą natomiast procedury medyczne w trybie pilnym.

Z dniem 5 marca 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu wprowadza się całkowity zakaz wstępu na teren szpitala dla osób odwiedzających pacjentów oraz innych osób, których obecność nie jest konieczna do zapewnienia ciągłości działania obiektu.

↑ Włącz dźwięk

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarzy do pracy na etat lub umowę cywilno-prawną ze specjalizacją z chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedyczej z zabezpieczeniem dyżurów w szpitalnym oddziale ratunkowym

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarza do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną posiadający kwalifikacje do wykonywania i interpretacji badań w Pracowni EMG.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarza do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Poradni Urologicznej.

Kontakt tel.17 78 00 131

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarzy do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Oddziałach: Chorób Wewnętrznych, Noworodkowym, Medycyny Paliatywnej, Gruźlicy i Chorób Płuc, Rehabilitacji oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej. Możliwość realizowania specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Kontakt tel. 17 78 00 131.

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu poszukuje do pracy lekarzy z następującymi specjalizacjami:

nefrologiczna, urologiczna, chorób wewnętrznych (lub chcących się specjalizować w tej dziedzinie), medycyny paliatywnej, rehabilitacji, neonatologii lub pediatrii, radiologii oraz neurologii.

Istnieje również możliwość współpracy w ramach umowy kontraktowej.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 17 780 01 31 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.