Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu informuje, że od dnia 29.07.2019 roku, niżej wymienione Poradnie Szpitalne wraz z Rejestracją, tj.:

» Poradnia Urazowo-Ortopedyczna,
  » Poradnia Urologiczna,
  » Poradnia Neurochirurgiczna
  » Poradnia Neurologiczna,
  » Poradnia Nefrologiczna,
  » Poradnia Okulistyczna
będą funkcjonować w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17 – na parterze.

UWAGA!!! Do odwołania Poradnia Chirurgii Naczyniowej będzie mieścić się, jak dotąd, przy Pracowni USG w głównym budynku szpitala, natomiast Rejestracja do tej Poradni będzie działać już w miejscu docelowym, czyli w budynku Przychodni nr 4 w Mielcu przy ul. Żeromskiego 17.                 Telefoniczna rejestracja do poradni od godz 8:00

» Zobacz film

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarza do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Poradni Urologicznej.

Kontakt tel.17 78 00 131

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarzy do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Oddziałach: Chorób Wewnętrznych, Noworodkowym, Medycyny Paliatywnej, Gruźlicy i Chorób Płuc, Rehabilitacji oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej. Możliwość realizowania specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Kontakt tel. 17 78 00 131.

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu poszukuje do pracy lekarzy z następującymi specjalizacjami:

nefrologiczna, urologiczna, chorób wewnętrznych (lub chcących się specjalizować w tej dziedzinie), medycyny paliatywnej, rehabilitacji, neonatologii lub pediatrii, radiologii oraz neurologii.

Istnieje również możliwość współpracy w ramach umowy kontraktowej.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 17 780 01 31 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.