Właśnie ruszyły szczepienia przeciw Covid-19. Jako pierwsi szczepią się pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Mielcu z lek. Magdaleną Krępą, Zastępcą Dyrektora ds. Lecznictwa na czele. - Samo szczepienie nie boli, czuje się tylko lekkie ukłucie. Potem należy odczekać pod obserwacją 15 minut, ale u mnie żaden dyskomfort nie wystąpił - powiedziała. Jej zdanie podzielili lek. Katarzyna Brągiel i lek. Dominik Ungeheuer, którzy stanowią pierwszą trójkę zaszczepionych w Mielcu.

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.