Rehabilitanci ze Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu wzięli udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Dzięki nowym umiejętnościom ich praca z pacjentami ma być szybsza i jeszcze skuteczniejsza.

Szkolenie, w którym udział wzięło łącznie 19 rehabilitantów, trwało na terenie szpitala przez ostatnie dwa miesiące. W tym czasie fizjoterapeuci poszerzyli swoje kwalifikacje z zakresu terapii manualnej, tapingu, diagnostyki kolana i barku oraz masażu tkanek głębokich.

Szkolenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu środków zewnętrznych, pochodzących z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. - Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w pozyskanie środków, w tym pracownikom szpitala, starostwa powiatowego oraz urzędu pracy. Liczymy, że umiejętności nabyte przez rehabilitantów w czasie kursów podniosą jakość usług świadczonych w naszej lecznicy - podkreśla Leszek Kwaśniewski, dyrektor Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Warto dodać, że już wkrótce wszyscy mieszkańcy powiatu będą mogli przyjrzeć się pracy i umiejętnościom mieleckich fizjoterapeutów. Na początek 2018 roku planowane jest zorganizowanie Dni Otwartych Rehabilitacji. Niebawem poinformujemy o szczegółach tej akcji.

BIP logoLogo ePUAPUE logo

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.