Czuwanie rodziców przy dzieciach przebywających w mieleckim szpitalu stało się bardziej komfortowe. Na Oddziale Dziecięcym pojawiły się specjalne rozkładane fotele.

Oddział Dziecięcy został doposażony łącznie w siedem foteli, które po rozłożeniu służą rodzicom jako łóżka. Pięć z nich szpital zakupił ze środków przekazanych na ten cel przez gminę miejską Mielec, kolejne dwa podarowała szpitalowi Firma Dr Irena Eris. Z łóżek już korzystają rodzice dzieci przebywających obecnie na oddziale, a pierwszeństwo w tym zakresie mają karmiące matki.

Warto dodać, że dla komfortu rodziców na Oddziale Dziecięcym w mieleckim szpitalu zostało utworzone również specjalne pomieszczenie socjalne. Rodzice małych pacjentów mogą korzystać w nim z wyposażenia kuchennego, lodówki, a wkrótce także – mikrofalówki.

- Staramy się, aby komfort rodziców przebywających w szpitalu wraz ze swoimi dziećmi był jak najwyższy – podkreśla dyrektor Szpitala Powiatowego w Mielcu Leszek Kwaśniewski. I dodaje: - Liczymy na to, że Oddział Dziecięcy uda nam się doposażyć w kolejne tego typu fotele.

BIP logoLogo ePUAPUE logo

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.