Przypominamy! Do Punktu Pobra艅 materia艂u biologicznego do bada艅 w kierunku COVID-19 mo偶na si臋 zg艂osi膰 jedynie po wcze艣niejszej rejestracji telefonicznej.
鈽庯笍 pod nr tel. 17 78 00 307.
馃彞 Punkt Pobra艅 mie艣ci si臋 w budynku Oddzia艂u Zaka藕nego Szpitala w Mielcu.
鈴 Jest czynny codziennie od 7.00 - 12.00
馃摑馃摓W tych godzinach dzia艂a tak偶e rejestracja telefoniczna punktu pobra艅.
Do Punktu Pobra艅 materia艂u do bada艅 nie mo偶na wej艣膰 bez uprzedniego um贸wienia si臋.

BIP logoLogo ePUAPUE logo

ul. 呕eromskiego 22

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, i偶 obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzul臋 informacyjn膮 dotycz膮c膮 monitoringu mo偶na znale藕膰 klikaj膮c tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. 呕eromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpiecze艅stwa i porz膮dku publicznego, ochrony d贸br i mienia os贸b przebywaj膮cych na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycz膮ca monitoringu dost臋pna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Wi臋cej informacji uzyska膰 mo偶na drog膮 elektroniczn膮: iod@szpital.mielec.pl.