Blok Operacyjny

 

Blok Operacyjny znajduje się w segmencie H i I Szpitala

 

Marzanna Nykiel

Kierownik

lek. med. Marzanna Nykiel

specjalista z anestezjologii i intensywnej terapii

Halina Mierzwa

Pielęgniarka Oddziałowa

Halina Mierzwa

Na Bloku Operacyjnym pracuje 36 wykwalifikowanych pielęgniarek-instrumentariuszek, które wchodzą w skład zespołów operacyjnych (w tym trzy z tytułem specjalisty pielęgniarstwa operacyjnego). Ich zadaniem jest przygotowanie sali, narzędzi i materiałów do zabiegu oraz instrumentowanie podczas operacji. Po zabiegu instrumentariuszki przekazują narzędzia do sterylizacji. Blok współpracuje całodobowo ze wszystkimi oddziałami szpitala, głównie z zabiegowymi, czyli: chirurgią, ortopedią, urologią, neurochirurgią i ginekologią, a także z salą cięć cesarskich.

Blok Operacyjny

 

Blok Operacyjny

Czwartek, 26 kwietnia 2018 r.
imieniny: Marzeny, Klaudiusza

Ogłoszenia

Szkoła Rodzenia

 

Więcej …

Praktyki Studenckie

PRAKTYKI - ZAPISY NA SZKOLENIA

Szanowni studenci!

Studenci, którzy uzyskali zgodę na odbycie praktyk wakacyjnych w Szpitalu Powiatowym im. E. Biernackiego w Mielcu proszeni są o zapisanie się najpóźniej do 24.06.2016r. na szkolenia z zakresu BHP oraz o zakażeniach szpitalnych w jednym z podanych terminów:

04.07.2016r. lub 11.07.2016r.

Więcej …

Aktualności

Ogłoszenie konkursu na stanowisko głównego księgowego Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
 
Szanowni Pacjenci!

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Mielcu informuje, że od dnia 9 sierpnia 2016 r. (wtorek) uruchomione zostanie nowe wejście do Oddziału Dziecięcego na I piętrze obok Izby Przyjęć Położniczej (dojście od strony holu przy SORze)