Ogłoszenie o pracę!

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Mielcu zatrudni elektryka z niżej wymienionymi kwalifikacjami:

  1. wykształcenie min. zawodowe
  2. staż w zawodzie min. 3 lata
  3. świadectwo kwalifikacyjne E na stanowisku eksploatacji grupa I Urządzenia elektroenergetyczne powyżej 1kV.

 Dodatkowe  wymagania mile widziane:

  1. świadectwo kwalifikacyjne E na stanowisku eksploatacji grupa II Urządzenia energetyczne
  2. świadectwo kwalifikacyjne E na stanowisku eksploatacji grupa III Urządzenia gazowe
  3. lub inne np. kat. D

Podstawowy zakres obowiązków dotyczy pracy na stanowisku eksploatacji przy:

- rozdzielnia SN 15kV

- stacja Trafo 15/0,4kV

- rozdzielnie NNi instalacje elektryczne  do 0,4kV

- agregaty prądotwórcze

- Ups-y i Falowniki

- baterie akumulatorów i zasilacze buforowe

- instalacje fotowoltaiczne

- instalacje odgromowe

- instalacje gazów medycznych z urządzeniami

- instalacje wentylacji mechanicznej i klimatyzacji z urządzeniami

- kotłownia gazowo-olejowa z urządzeniami

- lądowisko dla helikopterów LPR

Praca w systemie równoważnym 12 godz, i dziennym 7godz.35min.

kontakt tel.17 78 00 264

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarzy do pracy na etat lub umowę cywilno-prawną ze specjalizacją z chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedyczej z zabezpieczeniem dyżurów w szpitalnym oddziale ratunkowym

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarza do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną posiadający kwalifikacje do wykonywania i interpretacji badań w Pracowni EMG.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarza do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Poradni Urologicznej.

Kontakt tel.17 78 00 264

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu pilnie zatrudni lekarzy do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Oddziałach: Chorób Wewnętrznych, Noworodkowym, Medycyny Paliatywnej, Gruźlicy i Chorób Płuc, Rehabilitacji oraz Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej. Możliwość realizowania specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych.

Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu poszukuje do pracy lekarzy z następującymi specjalizacjami:

nefrologiczna, urologiczna, chorób wewnętrznych (lub chcących się specjalizować w tej dziedzinie), medycyny paliatywnej, rehabilitacji, neonatologii lub pediatrii, radiologii oraz neurologii.

Istnieje również możliwość współpracy w ramach umowy kontraktowej.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im.Edmunda Biernackiego w Mielcu zatrudni diagnostę laboratoryjnego lub technika analityki medycznej do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną w Laboratorium Analitycznym.

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu zatrudni na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin diagnostów laboratoryjnych. Wymagania podstawowe:
1. Aktualne prawo wykonywania zawodu, PWZDL;
2. Diagnosta Laboratoryjny posiadający uprawnienia serologiczne oraz do autoryzacji wyników lub chętny do ich uzyskania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość dalszego rozwoju i dokształcania
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • dogodną formę zatrudnienia – umowę o pracę/ umowę cywilno-prawną

Kontakt

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22

39-300 Mielec
tel (centrala): 17 780 01 00
fax (sekretariat): 17 780 02 73
sekretariat: sekretariat@szpital.mielec.pl
REGON: 000 308 637
NIP: 817-17-50-893
KRS: 0000002538

Obiekt monitorowany

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Klauzulę informacyjną dotyczącą monitoringu można znaleźć klikając tutaj.

Administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, ul. Żeromskiego 22, 39-300 Mielec. System monitoringu wizyjnego prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala. Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu dostępna na stronie internetowej: www.szpital.mielec.pl. Więcej informacji uzyskać można drogą elektroniczną: iod@szpital.mielec.pl.

Lokalizacja